Czym jest widget? To nic innego jak dodatkowe okno umieszczone na stronie internetowej, zawierające pożądane informacje i przekierowujące użytkownika pod wskazany adres.

Widget Dobrymechanik.pl na stronie jednego z serwisów samochodowych

Nasz widget zawiera liczbę Twoich opinii, ilość gwiazdek przyznanych przez klientów, ostatnie pozytywne komentarze oraz co najważniejsze, przycisk do umawiania wizyt online. Czy wiesz ilu klientów tracisz nie umieszczając widgetu na swojej stronie?

Z naszych statystyk wynika, że średnio ok. 30% kierowców umawiających się przez Dobrymechanik.pl do konkretnego serwisu samochodowego trafia za pomocą widgetu na jego prywatnej stronie internetowej! Nie trać więcej klientów i w kilku prostych krokach dodaj widget do swojej strony internetowej.

Widok fragmentu panelu wizytówki warsztatu w Dobrymechanik.pl

Po zalogowaniu się do wizytówki i wybraniu warsztatu, w sekcji Pozyskiwanie klientów znajduje się klikalny, niebieski przycisk widget na WWW.

Widget można konfigurować pod kątem koloru i rozmiaru. Dostępne jest tło czarne, lub białe oraz widget mały, lub duży. Po kliknięciu w niebieskie wyrazy aktywne uzyskujemy podgląd wybranego widgetu. Teraz wystarczy skopiować link wygenerowany w prawym oknie i umieścić go na stronie internetowej Twojego serwisu. Jeżeli osobiście nie zajmujesz się programowaniem strony, przekaż link osobie obsługującej, lub skontaktuj się z nami. Pracownik Dobrymechanik.pl umieści widget na stronie Twojego serwisu samochodowego za Ciebie.

Dla serwisów współpracujących z Dobrymechanik.pl powstał także sam przycisk na stronę WWW. Zajmuje on dużo mniej miejsca, jednak przez brak informacji zawartych na Widgecie, nie jest on aż tak skuteczny. Nadal jednak umożliwia korzystać z najważniejszej funkcji – umawiania wizyt online poza godzinami pracy i w dni wolne.

Przycisk Umów wizytę online na stronie jednego z serwisów samochodowych

Co zyskujesz umieszczając Widget na swojej stronie?

 • Wzrost liczby klientów z Dobrymechanik.pl o ok. 30%
 • Kolejne źródło pozyskiwania klientów
 • Możliwość pozyskiwania klientów poza godzinami pracy i w dni wolne, dzięki zgłoszeniom online
 • Opinię eksperta dzięki licznym opiniom i ocenom
 • Większą szansę na umówienie się do Twojego warsztatu – widget jest bardziej i szybciej widoczny niż numer tel. w zakładce Kontakt
 • Zwiększenie wiarygodności Twojej firmy, dzięki pozytywnym komentarzom
 • Nowy sposób umawiania wizyt dla klientów, którzy nie znali wcześniej Dobrymechanik.pl
 • Tylko przejrzyste i istotne dla kierowcy informacje
 • Odciążenie pracowników serwisu – problemy i zapytania kierowców przekierowane są do naszych konsultantów
 • Banalny sposób umieszczenia widgetu oznacza wiele korzyści, przy wykonaniu minimalnej pracy
 • Przyczynienie się do zwiększenia rozpoznawalności portalu Dobrymechanik.pl, co przekłada się na ilość klientów, których możemy dostarczyć do Twojego serwisu

Nie trać więcej klientów i umieść na swojej stronie widget Dobrymechanik.pl. Jeżeli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami, a widget umieścimy za Ciebie!

Czy artykuł był pomocny?
TakNie