Narzędzia Wera słyną z innowacji, wszechstronnego zastosowania i wysokiej jakości wykonania. Nie mogło być inaczej, gdy wypuszczono na rynek wkrętak Kraftform Kompakt 20. Wariantów wkrętaka serii Kraftform jest kilka i głównie różnią się one wyposażeniem dodatkowym (etui, dodatkowe groty).

Cechą charakterystyczną testowanego modelu jest magazynek z podstawowymi grotami oraz trzpień bagnetowy chowany w rękojeści. Cechy te czynią wkrętak wielofunkcyjnym narzędziem, zajmującym bardzo mało miejsca.

Na końcu trzpienia znajduje się tulejka zapewniająca pewne prowadzenie narzędzia podczas prac. Mechanizm przytrzymujący groty okazuje się bardzo skuteczny i gwarantuje szybką ich wymianę, stąd jego nazwa – Rapidator. Przycisk PRESS znajdujący się w rękojeści otwiera magazynek z grotami.

Po wciśnięciu tulejki mocującej trzpień bagnetowy wysuwa się z rękojeści, a po jeszcze mocniejszym wciśnięciu tulejki można go oddzielić od bazy wkrętaka. Trzpień bez problemu może służyć jako adapter do wkrętarki.

Bez wątpienia możliwość pokręcania krótkim wkrętakiem w ciasnych miejscach, a w razie potrzeby praca jak pełnowymiarowym śrubokrętem to znaczące zalety Kraftform Kompakt 20. Jego niewielkie rozmiary czynią go także idealnym narzędziem do pracy w terenie.

Zachęcamy do obejrzenia filmu przedstawiającego testowane narzędzie oraz jego zastosowanie w praktyce!

Dajcie znać co sądzicie o takim kompaktowym wkrętaku! Jaka jego funkcja byłaby dla Was najcenniejsza?

Czy artykuł był pomocny?
TakNie