Po co są i jak zamontować dodatkowe zegary w samochodzie

Chyba nie ma takiego filmu akcji, w którym bohater porusza się sportowym tuningowanym samochodem, a w środku nie miałby szpanerskich dodatkowych zegarów pokazujących tajemnicze parametry. Jak się okazuje, zegary te mogłyby uratować nie jednego Kowalskiego przed poważniejszymi awariami w jego cywilnym samochodzie. Dodatkowe wskaźniki sprawiać mogą czasami wrażenie przerostu formy nad treścią, jednak dla osób znających temat, mogą okazać się bardzo pomocne. Można z nich odczytać takie informacje jak np. ciśnienie oleju, temperaturę spalin, czy ciśnienie doładowania turbiny. Jeżeli przyjeżdżali do Was klienci pytający o zamontowanie dodatkowych wskaźników w ich samochodach, a niewiele wiedzieliście na ten temat, to możecie poszerzyć swoją ogólną wiedzę w tej materii zapoznając się z materiałem poniżej.

Jeżeli ogólne informacje zainteresowały Was na tyle, że chcielibyście wiedzieć jak faktycznie wygląda montaż takiego akcesorium tuningowego, polecamy film instruktażowy nagrany przez AndysAutoSportTV. Świetnie wykonana instrukcja sprawia wrażenie, że montaż dodatkowych zegarów to sama przyjemność.

A czy Wy mieliście już okazję montować podobne zestawy? Może zajmujecie się tuningiem profesjonalnie i jest to Wasz chleb powszedni? Czekamy na Wasze odpowiedzi.

  1. Mi osobiście takie dodatkowe zegary kojarzą się ze szpanerstwem i zbytnią przesadą. Jednak jak ktoś lubi to czemu nie? Fajne rozwiązanie z różnymi kolorami tych zegarów.

  2. Ja dużo jeżdżę też na off road to moje auto jest wyposażone w wiele dodatkowych zegarów i nie jest to szpanerstwo tylko przydatne rzeczy które warto monitorować. W samochodzie osobowym no to niektóre zegary też są fajne jak ktoś jest jakimś fanatykiem motoryzacyjnym i lubi właśnie tego typu rozwiązania to warto sobie takie zegary montować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *