Zakończyliśmy podsumowanie ocen, które klienci przez cały rok 2022 wystawiali po umówionych wizytach w warsztatach samochodowych za pośrednictwem DobryMechanik.pl. Znamy już zwycięzców, którzy swoją rzetelną pracą i wysokim poziomem obsługi klienta zasłużyli na wyróżnienie.

Co oznacza wyróżnienie

„Złote Klucze” zorganizowaliśmy już po raz drugi. Celem wydarzenia jest wyłonienie najlepszych warsztatów w wybranych miastach Polski. Dokonujemy tego na podstawie opinii wystawionych przez klientów, którzy umówili wizytę do warsztatu za pośrednictwem DobryMechanik.pl.

Wyróżnione zostały warsztaty, które mogą się pochwalić największą liczbą pozytywnych ocen. Pod uwagę braliśmy noty od 4,5 do 6 gwiazdek. Wyłoniliśmy zwycięzców z 10 miast o liczbie powyżej 100.000 mieszkańców. Przyznaliśmy też wyróżnienie lokalne, które dotyczy mniejszych miast (poniżej 100.000 mieszkańców). W rozstrzygnięciu mogły brać udział warsztaty, które współpracują z portalem DobryMechanik.pl minimum trzy miesiące.

Dlaczego to robimy

DobryMechanik.pl to portal, który łączy klientów ze sprawdzonymi warsztatami. Każdego miesiąca około 750.000 internautów szuka u nas serwisu samochodowego w swojej okolicy. Tworzymy dla warsztatów efektywne narzędzia do promowania swoich usług i pozyskiwania nowych klientów. „Złote Klucze” to dodatkowa forma promocji. A także narzędzie motywacji, którym staramy się mobilizować warsztaty do podnoszenia poziomu usług i pracy nad doskonaleniem obsługi klienta. Poprzez ranking stymulujemy też przyjazną konkurencję realizowaną w duchu fair play. Ranking służy też klientom, podpowiadając, gdzie mogą szukać jakościowych usług.

nagroda dla warsztatow zlote klucze

Nagrody i bonusy

Nagrody to ważne uhonorowanie całorocznej wytężonej pracy współpracujących z DobryMechanik.pl warsztatów. Informacje na temat zwycięzców aktywnie promujemy w naszych mediach społecznościowych. Właściciele serwisów otrzymują statuetki Złotego Klucza oraz dyplomy, które mogą wyeksponować w swojej firmie. Wyróżniamy ich również na wizytówkach prezentowanych na naszym portalu internetowym. To wyraźny sygnał dla klientów, że mają do czynienia z warsztatem, który oferuje najwyższy poziom usług.

Tegoroczni zwycięzcy

Z przyjemnością prezentujemy tegorocznych zwycięzców. Na uwagę zasługuje fakt, że niektórzy z nich są finalistami „Złotych Kluczy” już po raz drugi.

Najlepszy warsztat w Krakowie: CubeCar

najlepszy warsztat w Krakowie

Najlepszy warsztat w Warszawie: Kobra Mechanika Pojazdowa

najlepszy serwis w Warszawie
Zdobywca poprzedniej edycji Złotych Kluczy 2021

Najlepszy warsztat w Lublinie: Auto-Serwis RIMA

najlepszy serwis w Lublinie

Najlepszy warsztat w Szczecinie: Warsztat Samochodowy AUTO MIŚ

najlepszy serwis w Szczecinie
Zdobywca poprzedniej edycji Złotych Kluczy 2021

Najlepszy warsztat we Wrocławiu: Auto Plus Garage

najlepszy serwis we Wrocławiu
Zdobywca poprzedniej edycji Złotych Kluczy 2021

Najlepszy warsztat w Łodzi: Zamiennik 2

najlepszy warsztat lodz
Zdobywca poprzedniej edycji Złotych Kluczy 2021

Najlepszy warsztat w Bydgoszczy: Auto-Market A. Jocz Serwis

najlepszy serwis w Bydgoszczy

Najlepszy warsztat w Poznaniu: Q-SERVICE AutoStrefa-Szybki-Serwis

najlepszy serwis w Poznaniu

Najlepszy warsztat w Gdańsku: AXE MOTOR SERWIS

najlepszy serwis Gdańsk

Najlepszy warsztat w Tychach: Centrum Usług Samochodowych P.H.U. REC

najlepszy serwis Tychy

Najlepszy warsztat w kategorii „małe i średnie miasta”: Autogalante Wołomin

najlepszy warsztat Wolomin

Serdecznie gratulujemy! Jednocześnie zachęcamy do starań o nagrodę w kolejnej edycji “Złotych Kluczy 2023”!

Chcesz być na bieżąco, obserwuj nas tutaj. 

Czy artykuł był pomocny?
TakNie