Złote Klucze 2022 to coroczna inicjatywa portalu DobryMechanik.pl, w ramach których przyznajemy wyróżnienia dla najlepiej ocenianych warsztatów samochodowych na terenie całego kraju. Wychodząc naprzeciw uwagom zgłaszanym przez warsztaty w bieżącej edycji konkursu uprościliśmy zasady udziału. Na czym polegają zmiany i do kiedy macie szansę powalczyć o wyróżnienia? Przeczytajcie!

Zmiany w tegorocznej edycji konkursu

W 2021 roku wybieraliśmy w kilku różnych kategoriach 3 najlepsze warsztaty w Polsce. Dodatkowo w 5 największych miastach wyróżniliśmy warsztaty, które zdobyły najwięcej dobrych ocen klientów. W bieżącym roku postawiliśmy na uproszczenie zasad:

  • wybieramy po jednym zwycięskim warsztacie z 10 największych miast w Polsce (powyżej 100 000 mieszkańców)
  • jedynym kryterium są oceny klientów, bierzemy pod uwagę opinie po wizytach umówionych za pośrednictwem serwisu DobryMechanik.pl (do rankingu liczą się oceny pomiędzy 4,5 a 6 gwiazdek)
  • w Złotych Kluczach biorą udział warsztaty, które mają co najmniej trzymiesięczny staż współpracy z DobryMechanik.pl (zakończyły okres próbny)

Dodatkowo w tym roku przyznajemy wyróżnienie specjalne dla najlepszego warsztatu z małych i średnich miast (poniżej 100 000 mieszkańców), aby wyrównać szanse.

Skąd pomysł na Złote Klucze

Przyznawanie wyróżnień wpisuje się dobrze w idee, które na co dzień przyświecają naszej działalności. Staramy się jak najwszechstronniej wspierać warsztaty samochodowe w docieraniu do klientów, którzy poszukują jakościowych usług. Nagrody stanowią zwieńczenie całego roku ciężkiej pracy warsztatów. Pełnią ważną rolę promocyjną.

Wiadomości o wyróżnionych warsztatach publikujemy na naszym blogu oraz kanałach w mediach społecznościowych. Przekazujemy właścicielom zwycięskie statuetki Złotego Klucza, które mogą wyeksponować w warsztacie, żeby pochwalić się swoim klientom. Otrzymują też wyróżnienie na wizytówkach w DobryMechanik.pl. Odznaczenie najlepiej ocenianych warsztatów to również narzędzie motywacji do podnoszenia jakości oferowanych usług oraz obsługi klienta. Jesteśmy przekonani, że taka forma zdrowej konkurencji dobrze służy rynkowi.

Opinie jako narzędzie promocji

Wyróżnienia opieramy na ocenach wystawionych przez klientów, mając świadomość, że jest to bardzo wiarygodne źródło, które ma duże znaczenie dla osób poszukujących wykonawców usług. Taka forma stanowi łatwą do odczytania wskazówkę.

Poprzez wyróżnienia Złote Klucze zbieramy te opinie w jedną całość i pozwalamy statystyce przemówić do klientów z czytelnym przekazem.

Złote Klucze – terminy

Dane, na podstawie których przyznajemy nagrody, dotyczą roku kalendarzowego. W stworzeniu rankingu brane są pod uwagę oceny wystawione warsztatom przez klientów od 1 stycznia do 31 grudnia. Pozostały zatem jeszcze niecałe 2 tygodnie, kiedy warsztaty mogą powalczyć o dobre opinie, które składają się na nagrody. O finalnych wynikach poinformujemy w styczniu 2023 r.

Pożegnajcie odchodzący rok w dobrym stylu i zbierzcie opinie klientów, którymi będziecie mogli się pochwalić!

Czy artykuł był pomocny?
TakNie