Nieodłącznym elementem prowadzenia serwisu samochodowego jest dobieranie i zamawianie części zamiennych. O ile kierowca może nie zdawać sobie sprawy z ilości elementów występujących w samochodzie, o tyle my wiemy, że jeszcze każdy z nich może występować w kilku wariantach dla jednego modelu. Zamawianie części to dość czasochłonna czynność. Wymaga wprowadzenia danych pojazdu, wybrania kilku wariantów części i później dokonania zwrotu tych, które nie pasowały. Dzięki naszemu oprogramowaniu Zilo zintegrowanemu z dystrybutorem Auto Partner możesz przeskoczyć ten proces i skupić się na rozwiązywaniu problemów kierowcy.

Szybki dostęp do danych pojazdu i wizyty

Głównym założeniem do powstania oprogramowania dla warsztatów Zilo.co było stworzenie wygodnego i szybkiego narzędzia do zarządzania warsztatem, zintegrowanego z portalem Dobrymechanik.pl. Dotychczas mechanik musiał przepisać wizytę przekazaną drogą telefoniczną lub e-mail do wykorzystywanego oprogramowania warsztatowego. Wdrożenie Zilo i stałe rozwijanie jego funkcjonalności pozwala mechanikom niemal całkowicie przejść na nasze oprogramowanie, oszczędzać czas i eliminować pomyłki.

Baza klientów ZILO z historią zleceń

Każda wizyta umówiona przez Dobrymechanik.pl i zebrane przez konsultantów dane klienta i pojazdu zostają automatycznie wprowadzone do Zilo. Po wizycie klienta i wprowadzeniu ewentualnych brakujących informacji, już nigdy więcej nie musisz kontaktować się z kierowcą, dzięki zapisanej bazie pojazdów i zleceń.

Cała historia napraw auta i preferencji klienta w jednym miejscu

W oprogramowaniu Zilo znajdziesz wszystkie archiwalne naprawy, które były przeprowadzane na wybranym aucie. Dzięki archiwalnym notatkom przypisanym do danego zlecenia możesz szybko odczytać preferencje klienta, które przekazał Ci podczas wizyty. Może to być informacja od kierowcy na temat producenta którego części chciałby mieć zamontowane, lub Twoje notatki, które części okazały się pasujące do danego egzemplarza pod względem wymiarów. Może być to szczególnie pomocne przy kolejnej powtarzającej się wizycie na serwis eksploatacyjny.

Zamawianie części jednym kliknięciem

Dzięki wykorzystaniu katalogu TecDoc i integracji z dystrybutorem Auto Partner w Zilo pojawiają się części już przypisane do samochodu z wizyty umówionej przez portal Dobrymechanik.pl, lub z historii pojazdów wprowadzonych przez Ciebie. Wystarczy kliknąć przycisk “Zamów części”, a następnie wybrać interesującą kategorię i model części.

Szczegóły zlecenia z możliwością zamówienia części w ZILO

Pracuj na swoim koncie Auto Partner S. A. w Zilo

Jako Dobrymechanik.pl współpracujemy bezpośrednio z dystrybutorem części Auto Partner, dzięki czemu zapewniamy szybką integrację Twojego konta w AP z Zilo. Jeżeli jeszcze nie zamawiasz części z Auto Partnera, pomagamy sprawniej założyć nowe konto klienta dla Twojego warsztatu. Dzięki integracji istniejącego już konta klienta w AP, nadal generujesz obrót na swoim koncie, tak jakbyś robił to przez zwykły katalog dystrybutora.

Wyszukiwarka części w ZILO

Kolejną z zalet współpracy z hurtownią Auto Partner jest szeroki dostęp do części w korzystnych cenach np. producenta MaxGear, co może być przydatne w czasie zawrotnego wzrostu kosztów i chęci ograniczenia wydatków przez kierowców. Tak jak w klasycznym widoku AP, w Zilo zobaczysz dostępność części, ich cenę i czas do zamknięcia trasy. Zapewniamy również dostęp do rabatów i promocji na wybrany asortyment.

W celu integracji Twojego konta klienta w Auto Partner S. A. z Zilo zadzwoń do opiekuna
projektu: 530-210-956

Czy artykuł był pomocny?
TakNie