Złote Klucze to nagrody przyznawane przez serwis DobryMechanik.pl dla najlepszych warsztatów w Polsce.

Przyznawane są w kategoriach:

  • Najlepiej oceniany warsztat w Polsce
    (warsztat z największą liczbą ocen powyżej 5.0 przyznanych przez użytkowników serwisu DobryMechanik.pl).
  • Najczęściej odwiedzany warsztat w Polsce
    (warsztat z największą liczbą wizyt umówionych za pośrednictwem serwisu DobryMechanik.pl).
  • Najchętniej polecany warsztat w Polsce
    (warsztat z najwyższym współczynnikiem NPS, zbieranym podczas badania satysfakcji po wizycie).

Statuetki otrzymują również najlepiej oceniane warsztaty w największych miastach.

Złote Klucze nie są przyznawane przez jury ani komisję. Warsztaty zdobywają je tylko i wyłącznie na podstawie obiektywnych, zbieranych przez cały rok statystyk, takich jak liczba wizyt oraz oceny przyznawane przez klientów po naprawie.

W roku 2021 było to:

Jak zdobyć złote klucze.

Jak zwiększyć swoje szanse na zdobycie Złotych Kluczy w przyszłym roku? 

Warto kierować się tytułami kategorii, w których przyznawane są nagrody. Kluczową kwestią jest również dbanie o opinie od kierowców w serwisie DobryMechanik.pl (w tym artykule dzielimy się radami, jak robić to skutecznie). Przypominamy jednocześnie, że wszystkie opinie są przez nas weryfikowane, co oznacza, że dla zwiększenia szans nie można przyznawać ich sobie samemu lub prosić o to znajomych.

Jedyna droga do Złotych Kluczy to stałe podnoszenie jakości swoich usług oraz obsługi klienta oraz dbanie o promocję warsztatu, w tym wizytówkę w serwisie DobryMechanik.pl i atrakcyjne zdjęcia, które zachęcą większą liczbę klientów do umówienia wizyty.

Czy warto więc starać się o tę nagrodę? Z pewnością jest to prestiżowe wyróżnienie, które – oprócz pamiątkowej statuetki i dyplomu – zapewnia wysokie miejsce w wyszukiwarce DobryMechanik.pl i publikacje w mediach branżowych oraz społecznościowych.

Trzymamy kciuki za wszystkie warsztaty i wysoki poziom rywalizacji. Niech wygrają najlepsi! Po dodatkowe informacje zapraszamy na oficjalną stronę Złotych Kluczy.

Czy artykuł był pomocny?
TakNie