Rozszerzenie pakietu korzyści dla grupy Warsztatów Godnych Zaufania

Pakiet korzyści dla grupy Warsztatów Godnych Zaufania:

  • najwyższe pozycje na listingach warsztatów w danym mieście
  • możliwość wyceny naprawy online przez użytkowników portalu 
  • certyfikat i wyróżnienie Warsztat Godny Zaufania na liście warsztatów
  • dodatkowe kampanie marketingowe promujące Warsztaty Godne Zaufania
  • priorytet podczas wyboru serwisu na życzenie kierowcy
  • cykliczna sms’owa aktualizacja pierwszego wolnego terminu

Aby w jak najlepszy sposób odwzorować najbliższy wolny termin w warsztacie, który jest wyświetlany na wizytówce DobryMechanik.pl, wprowadziliśmy wygodną formę cyklicznej aktualizacji dostępności warsztatu. Kierownik serwisu w każdą środę i piątek o godz. 15:30 otrzymuje sms’a z linkiem do kalendarza, który jest aktywny do północy tego samego dnia. W kalendarzu osoba zarządzająca warsztatem może wygodnie wybrać najbliższy wolny termin, na który ma możliwość przyjęcia klientów umawiających się przez portal.

Cykliczny SMS z linkiem do aktualizacji wolnego terminu

Dzięki takiemu rozwiązaniu kierowcy szukający warsztatu widzą wiarygodny termin możliwej naprawy swojego auta, co zmniejsza liczbę zgłoszeń, które nie kończą się wizytą w serwisie oraz liczbę telefonów z pytaniami o najbliższy wolny termin. 

aktualizacja pierwszego wolnego terminu WGZ
Panel aktualizacji pierwszego wolnego terminu

W lipcu 2020 zaledwie 2% zgłoszeń umawianych przez Dobrymechanik.pl zakończyło się brakiem wizyty z powodu braku terminu w serwisie, a 6,5% kierowców nie przyjęło innego terminu proponowanego przez serwis samochodowy. Oznacza to, że są jeszcze kierowcy, którzy chętnie umówiliby się na naprawę auta, jeżeli proponowany termin adekwatny byłby z faktycznymi możliwościami danego warsztatu. Aktualizuj regularnie pierwszy wolny termin dzięki cyklicznym SMS’om i pozyskuj dodatkowych klientów do swojego serwisu.

WGZ – czyli Warsztat Godny Zaufania, to grupa serwisów samochodowych, które przeszły selekcję przedstawiciela Dobrymechanik.pl oraz spełniają wymagane przez nas kryteria jakościowe.

Jesteś zainteresowany przystąpieniem do grupy Warsztatów Godnych Zaufania? Skontaktuj się z naszym audytorem: 530 210 956

Czy artykuł był pomocny?
TakNie